SK EN DE RU HU linked in
30 rokov sme oslávili v novom kultúrnom dome
1. júna 2022 Monika Csirikova

30 rokov sme oslávili v novom kultúrnom dome

Posted in Uncategorized @sk

Prihovor riaditela spolocnosti

 

Ubehlo neuveriteľných 30 rokov od nášho vzniku, počas ktorých sme zažili úspechy aj pády. Od roku 1991 sa nám podarilo dokončiť množstvo významných projektov na Slovensku i v zahraničí a ďalšie na nás ešte len čakajú. Aj keď nám pandemická situácia nedovolila usporiadať podujatie skôr, naše 30 ročné úspechy si zaslúžia oslavu. V tomto prípade sme oslávili dve udalosti, a to oslavu nášho výročia, a oslavu Domu kultúry v Šali, ktorý počas nepriaznivého obdobia MENERT stihol zrekonštruovať na modernú budovu.

 

Kým bol svet zavretý šaliansky dom kultúry prešiel kompletnou rekonštrukciou

Svet mal lockdown, MENERT rekonštruoval. Pôvodná budova domu kultúry si žiadala premenu už dlhý čas. Možno si väčšina z vás už ani nespomenie ako predtým vyzeral alebo si ho radšej nechcete pamätať. Premena sa začala stavebnými prácami v exteriéri s cieľom znížiť energetickú náročnosť budovy. Neskôr pokračovala rekonštrukciou a modernizáciou interiéru.

Rekonštrukcia domu kultúry v Šali

Kultúrny dom v Šali je jeden z mnohých úspešných projektov na ktoré je MENERT hrdý. A nielen my, pýšiť sa ním môžu obyvatelia aj mesto Šaľa. Veríme, že v tomto vynovenom stave zostane čo najdlhšie a obyvateľom bude slúžiť ešte desiatky rokov.

Comments (0)