SK EN DE RU HU linked in
MENERT obdaroval postihnuté deti
21. februára 2019

MENERT obdaroval postihnuté deti

Posted in Uncategorized @sk

Spoločnosť MENERT obdarovala postihnuté deti hudobným zážitkom. Finančne podporila benefičné kultúrne podujatie s názvom ,, Objatie tónov „, ktoré usporiadalo Občianske združenie Milan Štefánik pri ústavoch pre zdravotne a mentálne postihnutých, Kráľová pri Senci. Aj vďaka pomoci  MENERTu sa v januári tohto roka uskutočnil v Leviciach  už 9. ročník tohto charitatívneho kultúrneho podujatia pre mentálne a zdravotne postihnuté deti z ústavov a zariadení Domovov sociálnych služieb zo západného a stredného Slovenska.

Na benefičný koncert prijali pozvanie účinkovať bez nároku na honorár – REDNEX – švédska techno/folk/bluegrassová skupina, PRÚDY – slovenská legendárna skupiny na čele s Pavlom Hammelom, AKUSTIKA – prešovská skupina s rozsiahlou dychovou sekciou, MADUAR – populárne dancefloorové duo, ZUMBA s Luciou a Gabikou a mentálne postihnuté deti. Podujatie moderoval skvelý zabávač Richard Vrablec.

Koncert navštívilo 864 hendikepovaných z 34 zariadení zo 4 krajov spolu so svojím doprovodom v rámci integrácie a začlenenia do spoločnosti.

Comments (0)